Gdzie szukać promocji bankowych? Dobre pożyczki, kredyty, konta…

banknoty w kasetce

Promocje bankowe to sposób na to, by znaleźć korzystne oferty na konta osobiste, kredyty, pożyczki i inne produkty bankowe. Gdzie ich szukać? Co zrobić, by nie przeoczyć atrakcyjnych ofert? Podpowiadamy!

Czym są promocje bankowe?

Każdy bank raz na jakiś czas, aby pozyskać nowych klientów, organizuje akcję promocyjną. Atrakcyjna propozycja ma skłonić do podpisania umowy na ROR, kartę kredytową czy kredyt gotówkowy. Najczęściej ogłaszane są promocje na konto bankowe, ponieważ to właśnie w ten sposób banki otwierają sobie drogę do oferowania kolejnych produktów finansowych. Pozyskanym klientom mogą proponować karty kredytowe, kredyty gotówkowe, lokaty bankowe. A skąd wiedzieć, jakie są aktualne promocje na produkty bankowe?

Gdzie szukać promocji bankowych? Serwisy i blogi internetowe

Internet daje wiele możliwości. Między innymi pomaga być na bieżąco z najnowszymi promocjami bankowymi. W jaki sposób? Przede wszystkim dzięki blogom, na których agregowane są wszystkie aktualne promocje bankowe. Takie strony nie tylko zbierają informacje o najlepszych okazjach, ale również szczegółowo je omawiają, w tym wyjaśniają zasady przyznania bonusów. Wystarczy przejrzeć promocje bankowe zebrane w serwisie https://zgarnijpremie.pl, by przekonać się, jak wiele okazyjnych propozycji oferują banki. Tego typu stron i blogów jest w internecie znacznie więcej. Warto zaglądać regularnie na wybraną witrynę, by być na bieżąco z promocjami banków. A czy to jedyny sposób?

Jak nie przegapić promocji bankowych?

Nie zawsze pamiętamy o tym, by codziennie wejść na bloga o promocjach bankowych. Aby nie stracić okazji, warto zadbać o to, by na bieżąco by informowanym o nowych wpisach. Taką możliwość daje korzystanie z kanału RSS. Najczęściej wystarczy na komputerze lub smartfonie zainstalować program do RSS, wybrać interesujące strony, w tym właśnie serwis z promocjami bankowymi. Aplikacja powiadomi o nowych wpisach.

Większość blogów o tematyce finansowej oferuje również możliwość zapisania się do newslettera. Wówczas wiadomość o nowym wpisie przychodzi na maila. Dzięki temu można być na bieżąco z promocjami bankowymi na konta osobiste i inne produkty finansowe. To dobra opcja dla osób, które częściej sprawdzają maila, niż korzystają z możliwości, jak dają programy do RSS.

Alternatywą dla obu kanałów informacji o publikacjach na blogach finansowych jest śledzenie blogów o promocjach bankowych i stron banków na ich profilach w social mediach. Większość z nas posiada konta w mediach społecznościowych, więc czasami wystarczy polubić konto serwisu finansowego o promocjach bankowych i włączyć powiadomienia o nowych wpisach. A na jakie promocje bankowe można liczyć?

Promocje na konta bankowe

Promocje na konta osobiste mogą być różne. Najczęściej oferowane są całkowicie bezpłatne konta osobiste. Wystarczy założyć konto, czasami nakładane są jeszcze dodatkowe wymagania, jak np. zapewnienie wpływu o określonej wysokości. Konto za 0 zł to nie wszystko, co dają banki. Bardzo często dodatkowym atutem założenia rachunku podczas trwania promocji jest otrzymanie bezpłatnej karty debetowej wydawanej do rachunku.

Dzisiaj banki organizują także promocje na konta bankowe, dzięki którym można nie tylko założyć darmowy rachunek osobisty, otrzymać do niego bezpłatną kartę, ale i dostać za to prezent. Jakie są premie za konto osobiste? Najczęściej jest to gotówka na start za założenie konta. Tak! Okazuje się, że korzystając z promocji bankowych na konta osobiste, można dostać za to pieniądze.

Bywa, że to nie wszystkie bonusy. Da się znaleźć promocje banków, na których zyskać można nie tylko pieniądze za samo założenie konta, ale dodatkowo także za aktywne korzystanie z rachunku, czy za polecenie go znajomemu.

Promocje bankowe – karty kredytowe

Banki najczęściej organizują promocje na konta osobiste. Jednak to nie wszystkie sposoby na pozyskanie nowych klientów. Kolejnym produktem bankowym, który często wiąże się z możliwością skorzystania z atrakcyjnej promocji, jest karta kredytowa. To taki instrument finansowy, który generuje bankom duży zarobek. Właśnie dlatego osą w stanie dać bardzo korzystne nagrody na start. Jeśli chce się mieć kartę kredytową, to warto założyć ją właśnie wtedy, kiedy jest na to promocja w banku. Można w ten sposób zyskać premię pieniężną, ale i nagrody rzeczowe. Promocje bankowe na karty kredytowe bardzo często wiążą się też z otrzymaniem bonusów na zakupy w sklepach partnerskich banków.

Najlepsze promocje bankowe na lokaty i konta oszczędnościowe

Bankowe promocje dotyczą również lokat i kont oszczędnościowych. Warto sprawdzać na stronach banków, w bankowości mobilnej i internetowej, a także właśnie na serwisach finansowych o nowych produktach bankowych, czy aktualnie nie ma ofert z atrakcyjnym oprocentowaniem. Niestety w ostatnim czasie trudno o duże zyski na lokatach i kontach oszczędnościowych, właśnie dlatego warto szukać promocji bankowych, jeśli chce się odkładać pieniądze i na tym zyskiwać.

3 Comments on “Gdzie szukać promocji bankowych? Dobre pożyczki, kredyty, konta…

  1. Jak dla mnie tutaj musi być haczyk, to niemożliwe, żeby dostawać prezenty za nic

  2. No to może być zaskoczenie, ale faktycznie zdarzają się promocje, dzięki którym można dostać np. kilkaset złotych za to, że wykonamy określoną ilość transakcji przy użyciu karty, jakieś przelewy i będziemy mieli wpływy na konto o określonej wysokości. Mój mąż tak zarobił 650 zł.

  3. Znam osoby, które serio skorzystały na promocjach bankowych i za otwarcie konta czy tam transakcje zgarnęły kilka stówek. Dużo niedużo zawsze coś.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *