Tag: rat

polskie banknoty

Pożyczka konsolidacyjna – kiedy warto ją zaciągnąć?

Łatwiej spłacać jedno zobowiązanie, bo trzeba pamiętać już tylko o jednej racie miesięcznie, zamiast o kilku ratach różnej wysokości. Dodatkowo spłata ta odbywa się na korzystniejszych warunkach….Spłata jest więc bardziej rozłożona w czasie, a miesięczne raty są niższe niż byłaby suma rat bez konsolidacji. Połączenie okresów kredytowania umożliwia też konsumentowi dogodniej rozplanować swoją finansową przyszłość.

pieniądze w dłoni

Dobra pożyczka, czyli jaka? Parametry może nierealnej, ale bardzo dobrej pożyczki

Obliczmy, jaką sumę jesteśmy w stanie spłacić w miesiąc czy dwa albo jaką wartość raty możemy opłacać przez najbliższe miesiące lub lata….Dostępne są pożyczki ze spłatą jednorazową albo w ratach. Spłata jednorazowa dotyczy zwykle pożyczek krótkoterminowych. Do tej kategorii zaliczają się popularne chwilówki, które można zaciągnąć na 30 lub maksymalnie 60 dni.

Zegarek, komórka i karta płatnicza

Dobra pożyczka konsolidacyjna – jakie warunki?

Oczywiście osoby bez problemów finansowych także mogą z tego skorzystać, na przykład wówczas, gdy ma się kilka zobowiązań, co sumuje się na większą i kłopotliwą ratę miesięczną….W ten sposób można połączyć w jedno wszystkie zobowiązania i spłacać je w wygodnych ratach bez konieczności zaciągania kolejnych pożyczek na spłatę poprzednich. Dla kogo pożyczka konsolidacyjna?

Monery ułożone w rzędzie

Jak znaleźć dobrą pożyczkę gotówkową?

Pożyczkobiorca z kolei jest zobowiązany zwrócić tę kwotę w określonym czasie i w ustalonych wcześniej ratach, wraz z odsetkami. Powinna być ona zawierana w formie pisemnej i w kwocie wyższej niż 1000 zł….Przeglądając konkretne oferty warto zapoznać się z takimi cechami charakterystycznymi danej pożyczki, jak wysokość RRSO, oprocentowanie, wysokość pożyczki, czas spłaty, wysokość rat, a także opłaty dodatkowe.

Pożyczki gotówkowe

Pożyczki gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne – jakie są rodzaje pożyczek?

Polega ona na wzięciu kredytu, w celu spłacenia zaległych pożyczek i pomaga rozbić kwotę na raty, aby ułatwić spłatę długów. Korzystna jest ta opcja, jeśli już korzystaliśmy z podobnych usług, lecz nie zdołamy spłacić pożyczki w ustalonym terminie.

Pieniądze i komputer

Jak wybrać dobrą pożyczkę? Co jest ważne kiedy porównujesz pożyczki?

Jak mowa o czasie spłaty, to warto zwrócić uwagę kiedy przypada pierwszy termin, to jest w jakim czasie musimy wpłacić pierwszą ratę – jest naliczana od razu, czy z terminem miesiąca od momentu podpisania umowy?