Tag: kredyt

Pieniądze euro

Pożyczka a kredyt – co lepsze?

Warunki przyznawania kredytu a pożyczki Przeznaczenie kredytu i pożyczki Koszty pożyczek i kredytów Gdzie można dostać kredyt, a gdzie pożyczkę?… To, gdzie można dostać kredyt a gdzie pożyczkę, to główna różnica między tymi produktami. Kredyt to produkt bankowy….Czytaj podobne:

Zegarek, komórka i karta płatnicza

Dobra pożyczka konsolidacyjna – jakie warunki?

Tak jak w przypadku innych kredytów czy pożyczek, sprawdzana jest zdolność kredytowa, Bank musi mieć pewność, że po skonsolidowaniu kilku zobowiązań, kredytobiorca… Inna sprawa to dostępność – najczęściej za pomocą konsolidacji można połączyć w jedno albo kredyty albo pożyczki bankowe, rzadko kiedy bierze się pod uwagę mieszanie…Czytaj podobne:

banknoty w portfelu

Dobra pożyczka, czyli która pożyczka będzie dla Ciebie najlepsza?

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu? A może jednak stoisz przed koniecznością skorzystania z możliwości wzięcia pożyczki?… Warto zaznaczyć, że również kredyt konsumencki, z uwagi na to, że środki pozyskane w jego ramach można wydać na dowolny cel, bywa zaliczany do pożyczek….Czytaj podobne:

Kalkulator i pieniądze

Dobra pożyczka bez BIK, czyli jaka?

Jeżeli kiedykolwiek braliśmy jakiś kredyt lub pożyczkę właśnie tam będzie można znaleźć dane o tym kiedy je wzięliśmy, a także czy płaciliśmy terminowo, czy mieliśmy…

Monery ułożone w rzędzie

Jak znaleźć dobrą pożyczkę gotówkową?

Z tego też powodu pożyczki cieszą się większą popularnością niż trudniejsze do otrzymania kredyty bankowe. Jak wziąć pożyczkę gotówkową?… Mimo wszystko otrzymanie pożyczki gotówkowej jest i tak o wiele prostsze niż dostanie kredytu. Nawet banki są pod tym względem mniej restrykcyjne….

Stos banknotów

Co to znaczy pożyczka na oświadczenie?

Takie osoby przeważnie nie mają szans na otrzymanie kredytu w banku, ponieważ procedura weryfikacyjna w takich instytucjach jest bardzo skrupulatna….