Tag: kredyt

Zegarek, komórka i karta płatnicza

Dobra pożyczka konsolidacyjna – jakie warunki?

Tak jak w przypadku innych kredytów czy pożyczek, sprawdzana jest zdolność kredytowa, Bank musi mieć pewność, że po skonsolidowaniu kilku zobowiązań, kredytobiorca rzeczywiście będzie w stanie spłacić zadłużenie w terminie….Korzystając z tego rozwiązania można skonsolidować zarówno kredyty, jak i pożyczki (bankowe i pozabankowe), ale trzeba liczyć się z tym, że podejście różnych instytucji finansowych może być inne. Jakie warunki trzeba spełniać?

polskie banknoty

Pożyczka konsolidacyjna – kiedy warto ją zaciągnąć?

Jednym z nich jest możliwość dobrania dodatkowej gotówki, czyli zwiększenia kwoty kredytu. Inną korzyścią jest ten efekt pożyczki konsolidacyjnej, że sytuacja finansowa konsumenta przeważnie znacznie się poprawia….Poprawienie swojego statusu jako klienta skutkuje większą dostępnością dodatkowych udogodnień, takich jak zwiększenie kwoty kredytu czy też możliwość czasowego zawieszenia spłaty pożyczki. Kiedy warto zaciągnąć pożyczkę konsolidacyjną?

Pożyczki gotówkowe

Pożyczki gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne – jakie są rodzaje pożyczek?

Gdy na głowie masz inne kredyty do spłaty, na ratunek przybywa pożyczka konsolidacyjna. Polega ona na wzięciu kredytu, w celu spłacenia zaległych pożyczek i pomaga rozbić kwotę na raty, aby ułatwić spłatę długów.

Monery ułożone w rzędzie

Jak znaleźć dobrą pożyczkę gotówkową?

Z tego też powodu pożyczki cieszą się większą popularnością niż trudniejsze do otrzymania kredyty bankowe. Jak wziąć pożyczkę gotówkową?…Mimo wszystko otrzymanie pożyczki gotówkowej jest i tak o wiele prostsze niż dostanie kredytu. Nawet banki są pod tym względem mniej restrykcyjne. Na co zwracać uwagę szukając pożyczki gotówkowej?

Banknot

Na czym polegają pożyczki darmowe?

W niektórych przypadkach bank nie może udzielić kredytu z różnych powodów, dlatego ostatnią deską ratunku są pożyczki darmowe tzw. „chwilówki”. Czym one tak w ogóle są?

Stos banknotów

Co to znaczy pożyczka na oświadczenie?

Takie osoby przeważnie nie mają szans na otrzymanie kredytu w banku, ponieważ procedura weryfikacyjna w takich instytucjach jest bardzo skrupulatna. O takie pożyczki starać się mogą również osoby zadłużone.

Drzewko z pieniędzmi

Bank czy parabank? Gdzie po pożyczkę?

Uzyskanie pożyczki w banku jest nieco trudniejsze, choć i tak wymaga mniej zachodu niż w przypadku standardowych kredytów gotówkowych.

Kalkulator i pieniądze

Dobra pożyczka bez BIK, czyli jaka?

Jeżeli kiedykolwiek braliśmy jakiś kredyt lub pożyczkę właśnie tam będzie można znaleźć dane o tym kiedy je wzięliśmy, a także czy płaciliśmy terminowo, czy mieliśmy opóźnienia.