Tag: co to jest rrso

Pieniądze i komputer

Jak wybrać dobrą pożyczkę? Co jest ważne kiedy porównujesz pożyczki?

RRSO to inaczej Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania i odpowiada ona za to ile realnie będzie kosztować nas pożyczka – im niższe RRSO tym mniej będziemy musieli oddać instytucji finansowej….Porównując oferty zazwyczaj patrzymy na oprocentowanie, które im niższe tym lepsze, jednak to RRSO powinno być naszym podstawowym wyznacznikiem.

100 zł na stole

Jak dostać pożyczkę kiedy jesteś w BIK?

W wielu przypadkach RRSO jest ogromne. Wadą dla niektórych może być też niska kwota pożyczki w porównaniu do ofert bankowych. Czasami jest to jednak jedyna opcja dla osób, które potrzebują pieniędzy na już….Przy analizowaniu ofert można zauważyć wysokie RRSO. To daje pogląd na to, jakie będą całkowite koszty zobowiązania. W niektórych firmach wskaźnik ten wynosi aż 1885%. Warto też sprawdzić, jakie mogą być dodatkowe koszty.

banknoty w portfelu

Dobra pożyczka, czyli która pożyczka będzie dla Ciebie najlepsza?

Darmowa pierwsza pożyczka to opcja wzięcia chwilówki z RRSO 0%. W jej wypadku, jeśli klient trzyma się określonego umową terminu spłaty zobowiązania, wówczas oddaje dokładnie tyle pieniędzy, ile pożyczył….W przypadku chwilówek, istotne jest przede wszystkim RRSO. Ale nie tylko. Nie bez znaczenia jest to również to, o jaką maksymalną kwotę można wnioskować, a także – na jaki maksymalny czas można wziąć pożyczkę.

Pieniądze i kalkulator

Dobra pożyczka bez zaświadczeń – na czym polega?

Warto korzystać z rankingów i porównywarek pożyczek bez zaświadczeń, by wiedzieć, który parabank ma najlepszą dla nas ofertę pod względem kwoty, okresu kredytowania czy parametrów, np. oprocentowania, RRSO czy prowizji.

pozyczka-gotowkowa-jak-wybrac

Jak porównać pożyczki gotówkowe, aby dobrze wybrać?

Porównując poszczególne pożyczki, zwróć uwagę na RRSO, czyli rzeczywistą roczną stopę oprocentowania. Im jest ona wyższa, tym droższy będzie kredyt. Pamiętaj także, aby sprawdzić, czy istnieje możliwość wcześniejszej spłaty zobowiązania.

Monery ułożone w rzędzie

Jak znaleźć dobrą pożyczkę gotówkową?

Przeglądając konkretne oferty warto zapoznać się z takimi cechami charakterystycznymi danej pożyczki, jak wysokość RRSO, oprocentowanie, wysokość pożyczki, czas spłaty, wysokość rat, a także opłaty dodatkowe.

Kalkulator i pieniądze

Dobra pożyczka bez BIK, czyli jaka?

Dobrze jest zwracać uwagę na takie kwestię jak oprocentowanie, RRSO, wysokość pożyczki, czas spłaty. Warto pamiętać, że oferty pożyczek bez BIK mogą być znacznie droższe niż inne pożyczki, bowiem wiąże się to z większym ryzykiem.