Tag: banki

Drzewko z pieniędzmi

Bank czy parabank? Gdzie po pożyczkę?

Wiele osób utożsamia parabanki z bankami, uznając, że oferowane w nich pożyczki niczym się nie różnią. Niestety, jest to dość standardowy błąd, a obie instytucje finansowe działają na całkowicie odmiennych zasadach. Dostępne nie pożyczki także są inne….Czym różni się parabank od banku? Gdzie lepiej wziąć pożyczkę gotówkową? Bank a parabank – jakie różnice? Jak wziąć pożyczkę w parabanku? Jak wziąć pożyczkę w banku? Bank czy parabank – gdzie po pożyczkę? Bank a parabank – jakie różnice?

Zegarek, komórka i karta płatnicza

Dobra pożyczka konsolidacyjna – jakie warunki?

Dodatkowo takie oferty cieszą się znacznie większą popularnością niż te w bankach, z racji tego, że o wiele łatwiej można je dostać….Pożyczka konsolidacyjna w banku – jakie warunki? Pierwszym co przychodzi nam na myśl, jest pożyczka konsolidacyjna w banku.

polskie banknoty

Pożyczka konsolidacyjna – kiedy warto ją zaciągnąć?

Konsolidacja kilku różnych zobowiązań to korzystne rozwiązanie nie tylko dla klienta, ale również dla samego banku. Dzięki temu banki oferują klientom dodatkowe udogodnienia, by przekonać ich do takiej procedury….Zaczyna on więc być bardziej wiarygodnym klientem dla banków i firm pożyczkowych.

Stos banknotów

Co to znaczy pożyczka na oświadczenie?

Firmy pożyczkowe mają wobec klientów mniejsze wymagania niż banki. Dotyczy to nie tylko zarobków, wydatków czy rodzaju pracy, ale i weryfikacji w bazach BIK i KRD. Czym więc jest pożyczka na oświadczenie i co warto o niej wiedzieć?…Takie osoby przeważnie nie mają szans na otrzymanie kredytu w banku, ponieważ procedura weryfikacyjna w takich instytucjach jest bardzo skrupulatna. O takie pożyczki starać się mogą również osoby zadłużone.

Słoik z pieniędzmi

Jak dostać pożyczkę za darmo?

To marzenie wielu, bowiem jak wiadomo korzystanie z ofert banków i firm pozabankowych zawsze wiąże się z dodatkowymi opłatami, które zwiększają koszty zaciągniętej pożyczki. Jest na to rozwiązanie – darmowa pożyczka, choć nie jest ona dostępna wszędzie….Zgadza się – parabanków, ponieważ w banku takiej pożyczki nie da się dostać. Nie jest to więc żaden żart, ani podstęp, rzeczywiście można pożyczyć określoną sumę i oddać ją w wyznaczonym czasie bez żadnych dodatkowych opłat czy odsetek. Jest to możliwe.

Banknot

Na czym polegają pożyczki darmowe?

W niektórych przypadkach bank nie może udzielić kredytu z różnych powodów, dlatego ostatnią deską ratunku są pożyczki darmowe tzw. „chwilówki”. Czym one tak w ogóle są?

Pożyczki gotówkowe

Pożyczki gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne – jakie są rodzaje pożyczek?

Pożyczka gotówkowa jest jedną z popularnych usług proponowanych przez bank jak i firm spoza tego środowiska. Pożyczka ta przydatna jest tylko wtedy, gdy potrzebujemy nagle dużej sumy pieniężnej.